×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Big Shock! WatermelonIstnieje wiele rzeczy, za którymi z zazdrością możemy spoglądać za południową granicę. Nasi czescy i słowaccy sąsiedzi cieszą się mniejszą biurokracją, płacą niższe podatki, mają najbardziej liberalne prawo narkotykowe w Europie, a ich niepełnosprawni mogą liczyć na rehabilitację seksualną. No cóż, wygląda na to, iż do całej litanii swobód obywatelskich i jawnego postępu społecznego (operacji Dunaj już drugi raz im nie zrobimy), na których widok nasi politycy reagują niesmakiem, należy dodać jeszcze możliwość wypicia półlitrowego energetyka o smaku arbuza bez narażenia się na ekskomunikę. Poznajcie Big Shocka!

Be Power capirinha carnavalCo jest zaletą sieci Biedronka oprócz tego, że zaopatruje się w niej połowa polskiego społeczeństwa? Dosyć często zmieniają smaki energetyków produkowanych dla tej sieci. Tym razem pojawiły się dwa kolejne egzotyki w cenie ustawowej 1,49 zł za puszkę.

Tiger MentalNa ten energetyk czaiłem się dosyć długo zachęcony smakiem zielonego braciszka (Tiger Restart). Wreszcie skusiłem się za 4,50 zł w sieci TESCO i… jak dla mnie ów „energol” powinien nazywać się Insane. Ale od początku.

Crazy Wolf Citrus, Apple & RaspberryOd jakiegoś czasu Kaufland kusił mnie ofertą trzech smakowych energetyków Crazy Wolf w cenie 1,49 zł za puszkę. Czas opierania się dobiegł końca i należało wypróbować nowe smaki.

Be Power RainbowJakiś czas temu w Biedronce zrobiło się tęczowo, kolorowo. Na półkach w cenie typowego biedronkowego energetycznego startera (1,49 zł) pojawiły się Rainbow Blue, Rainbow Green oraz Rainbow Yellow. Przyjrzyjmy się im bliżej.

N-GineJak pojechać po taniości? Wygląda na to, że Kubica Team zna się na rzeczy. Puszkę tego energetyka chwyciliśmy okazyjnie za 99 groszy w markecie Piotr i Paweł. Ponieważ była to promocja pisakowa (pismo odręczne na cenach sklepowych znów wraca do łask i w erze druku laserowego jawi się niemal sztuką), można się spodziewać, że cena standardowa nieco odbiega wzwyż od tej promocyjnej.

BE Power Lemon-Lime Nic nie odświeża tak bardzo, jak nowy energetyk smakowy w ofercie znanego producenta. Szczególne orzeźwienie w swojej ofercie za 1,49 zł dostarcza nam Biedronka.

Super FapperFapujesz się przy konkurencyjnych napojach energetycznych? Super Ruchacz już dawno powiedział, co masz z nimi zrobić. Jeżeli jeszcze tego nie uczyniłeś, to może czas najwyższy sięgnąć po Super Fappera. Jak sam producent wskazuje, nie jest to napój dla lamusów, ale… No właśnie, dla kogo? Dla każdego z poczuciem humoru i odpowiednią dozą dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Freeway Up CassisFreeway Up, czyli wielkie X od sieci Lidl za 1,49 zł za puszkę. Normalnie jest to marka omijana przeze mnie szerokim łukiem z kilku powodów, o których poniżej. Jednakże tym razem zrobiłem wyjątek widząc coś, co wyglądało jak odświeżenie szaty graficznej puszki… W każdym razie coś, co Niemiec nazwałby modernizacją designu. Jak się potem okazało, miałem do czynienia z nowym napojem.

Be Power ChampagnePrawdopodobnie najostrzejsza krytyka, jaką otrzymuję za okazjonalne spożywanie napojów energetycznych, pochodzi od ludzi, którzy wymierzają ciosy pod tytułem „sama chemia”, a następnie idą spokojnie spożywać alkohol etylowy, którego są gorącymi zwolennikami. Najwyraźniej „alkohol jest dla ludzi”, a energetyki dla samobójców… Głównie z tego powodu byłem nieco zaskoczony widząc na półce sklepowej marketu Biedronka ostatnią puszkę BE Power o smaku szampana. Można by ulec wrażeniu, iż producent chciałby podbić smakiem część rynku pełnego konsumentów preferujących alkohole. Ale czy tak faktycznie jest? Nie wiadomo...

Be Power After PartyJeżeli jesteś fanem produktów spod znaku marki BE Power, ale nie lubisz przesadzać z energetykami? Potrzebujesz czegoś bardziej zbliżonego do napojów izotonicznych lub po prostu męczy Cię zmęczenie po nocnej imprezie? BE Power przygotował dla Ciebie After Party.

Be Power MojitoSkoro recenzowany niedawno BE Power różowy jest dla kobiet, to BE Power zielony jest dla Kosmitów? Wcale nie! Okazuje się, że wynalazcy Mojito pochodzą z małej wyspy na Ziemi o nazwie Kuba. Według sąsiadujących z nią Stanów Zjednoczonych, wyspa ta jednak zamieszkana jest przez Ko…munistów. Za 1,49 zł w Biedronce możemy przekonać się sami o temperamencie smakowym tego odważnego ludu w wersji bezalkoholowej oczywiście.

Be Power WomenNiedawno publikowaliśmy na Puszkomanii recenzję najbardziej szowinisycznego energetyka ever. Idąc za ciosem chcielibyśmy przedstawić gwoli politycznej poprawności najbardziej feministyczny energetyk... ever??

Super Ruchacz logoTo nie jest żart! Super Ruchacz naprawdę istnieje. Ten nieprzeciętny napój energetyczny na rynku pojawił się zaledwie kilka miesięcy temu, a już zdążył poczynić nieco szumu w Internecie. Wszystko za sprawą niezwykle kontrowersyjnego spotu reklamowego, którego z pewnością nie odważy się wyemitować żadna stacja telewizyjna. I słusznie.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+