×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Tsubasa i spółka na puszkach. Źródło obrazka: http://www.lemonsoda.it/limitededitionhollyebenji/Bohater jednej z najpopularniejszych na świecie anime powrócił w wielkim stylu. Tsubasa Oozora i jego koledzy to twarze tegorocznej, limitowanej edycji włoskich puszek Oransoda i Lemonsoda. Obok Kapitana Hawka (10) podziwiać możemy jego kilku przyjaciół:  Kojiro Hyuga (10), Genzo Wakabayashi (1), Jun Misugi (14) oraz braci Tachibana: Masao i Kazuo (41). Producent napojów Davide Campari - Milano udostępnił również internetową grę o nazwie "Corri Holly, corri" ("Biegnij Tsubasa, biegnij"), w którą zagrać można po kliknięciu w następujący odnośnik: http://www.lemonsoda.it/corrihollycorri/.

Faxe Kondi Booster logoFaxe to marka, która jest dobrze znana większości kolekcjonerów puszek po piwie. Duński producent chmielowej substancji Faxe Bryggeri (wchodzący w skład firmy piwowarskiej Royal Unibrew) poszedł z duchem czasu i od kilku lat oferuje swoim klientom również napoje energetyczne. Co ciekawe - nie są one dostępne poza granicami własnego kraju.

Coca Cola logoMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii to czas nie tylko niesamowitych zmagań piłkarskich, ale również idealny okres na szeroko rozumianą promocję sponsorów tego wydarzenia. Jednym z nich jest Coca Cola. To jedyna organizacja, która wspiera mundial nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. W poszczególnych krajach uczestniczących w tegorocznych mistrzostwach, pojawiły się w sprzedaży różne edycje puszek, spośród których chyba najbardziej okazale prezentuje się sześć niemieckich serii, liczących łącznie aż 144 metalowych opakowań! Taki stan rzeczy wielu kolekcjonerom może przysporzyć niemały zawrót głowy…

Jesteś tutaj: Start Nowości Puszki zagraniczne

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+