Crazy Wolf: Były sobie wilki trzy

Crazy Wolf Citrus, Apple & RaspberryOd jakiegoś czasu Kaufland kusił mnie ofertą trzech smakowych energetyków Crazy Wolf w cenie 1,49 zł za puszkę. Czas opierania się dobiegł końca i należało wypróbować nowe smaki.

Napój prezentuje sie bardzo ładnie dzięki matowemu nadrukowi na czarnym tle, na którym to markowy szalony wilk prezentuje swój zgryz. Zestresowny charakter zwierzęcia prezentowany jest na puszce z energetykiem jabłkowym w kolorze zielonym, na cytrusowym w kolorze żółtym, natomiast na malinowym w kolorze… malinowym, jak orzeknie każda Kobieta. Oprócz tego uświadczymy grafiki owoców, które są zawartością soku (5% soku, jak głosi napis na każdej z puszek).

 

 

Oprawa graficzna wykonana jest bardzo dobrze i jakość rozproszenia kolorów, jak i rozdzielczość, są godne podziwu jak na energetyk w tej cenie.

Crazy Wolf Citrus, Apple & Raspberry

Trzy nowe Crazy Wolfy: cytrusowy, jabłkowy i malinowy.

 

Crazy Wolf Citrus, Apple & Raspberry - jak smakują?

Tutaj jest nieco gorzej. Wszystkie trzy napoje są gazowane. Ich smak można skwitować jednym słowem: KWAŚNE. Dodam tylko, że jabłkowy Crazy Wolf jest dodatkowo nieco gorzki. Wszystkie trzy imitują smak owoców zareklamowanych na puszce, jednakże nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że najadłem się niedojrzałych owoców. Stąd nie poczułem się dopieszczony mocnym smakiem słodkich owoców, raczej jak niezrównoważony psychicznie przedstawiciel psowatych... Choć muszę przyznać, że do osunięcia się w złotą otchłań czystego szaleństwa Tigera z żeńszeniem było naprawdę daleko.

 

Crazy Wolf Citrus (cytrusowy) - składniki:

Woda, cukier, sok limonowy 3%, pomarańczowy 1%, cytrynowy 1%, dwutlenek węgla, kwas cytrynowy, tauryna 0,38%, kofeina 0,03%, naturalny aromat, inozytol 0,016%, stabilizatory (pektyny, mączka chleba świętojańskiego), przeciwutleniacz (kwas skrobiowy), barwnik (karoteny), niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12.

Kaloryczność: 45 kalorii na 100 ml.

 

Crazy Wolf Apple (jabłkowy) - składniki:

Woda, cukier, sok jabłkowy 5%, dwutlenek węgla, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, tauryna 0,38%, regulator kwasowości (cytrynian sodu), kofeina 0,03%, aromat, inozytol 0,016%, barwnik (karmel amoniakalny), niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12.

Kaloryczność: 45 kalorii na 100 ml.Crazy Wolf Raspberry (malinowy) - składniki:

Woda, cukier, sok jabłkowy 2,5%, malinowy 1,5%, aroniowy 1%, dwutlenek węgla, kwas cytrynowy, tauryna 0,38%, kofeina 0,03%, aromat, inozytol 0,016%, regulator kwasowości (cytrynian potasu), barwnik (koncentrat barwiący z czarnej marchwi), glukuronolakton, niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12.

Kaloryczność: 47 kalorii na 100 ml.

 

Dostępność napojów Crazy Wolf Citrus, Apple & Raspberry

Crazy Wolf Citrus, Apple & Raspberry są dostępne w sklepach sieci Kaufland za 1,49 zł.

 

Autor recenzji i zdjęć: Radosław Staszak.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne Crazy Wolf: Były sobie wilki trzy

Galeria

Google+