×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

BE Power After Party – karmazynowa pigułka "po"

Be Power After PartyJeżeli jesteś fanem produktów spod znaku marki BE Power, ale nie lubisz przesadzać z energetykami? Potrzebujesz czegoś bardziej zbliżonego do napojów izotonicznych lub po prostu męczy Cię zmęczenie po nocnej imprezie? BE Power przygotował dla Ciebie After Party.

Projekt puszki można określić jednym słowem, jako „ratunkowy”. Czerwona puszka (będąc nadgorliwym  można uściślić, że karmazynowa) ze znakiem białego krzyża to raczej pierwszy puszkowany produkt, jaki sięgniesz po nieprzespanej nocy albo na kacu. Projekt graficzny zawiera też informację o tym, jakimi to witaminami uraczy nas napój i o tym, że zawiera sok owocowy o gęstości, która wprawdzie nie zakrztusza z zachwytu, ale nie ma też na co narzekać.

 

 

Be Power After Party

Be Power After Party - jak smakuje?

Delikatne połączenie soku cytrynowego, jabłkowego i mięty przywodzi na myśl smak limonki. Zdecydowanie nie można powiedzieć nic złego odnośnie smaku (choć mnie osobiście poziomkowy BE Power przypadł bardziej do gustu). Natomiast zapewne chciałbyś się drogi czytelniku dowiedzieć, czy napój działa. Przez słowo „działa” mam na myśli, że niweluje zmęczenie lub w ogóle ma jakieś zauważalne działanie, które mógłbym opisać  (np. wymioty?). Akurat recenzja powstaje po deficycie snu i mogę powiedzieć, że to działanie jest minimalne. Nic jednak nie zastąpi zdrowego, naturalnego snu.  Namiętnych „nadużywaczy” napojów energetycznych ucieszy zapewne fakt, że ten napój na puszce posiada informację zachęcającą do jego nadużywania (minimalna dawka to 100 ml na dzień) i namawia do zdrowego trybu życia i odżywiania.

Składniki Be Power After Party

Woda, sok jabłkowy z soku zagęszczonego (21%), glukoza (12%), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, stabilizatory (guma arabska) , estry glicerolu i żywicy roślinnej, witaminy (B6, B12, C, niacyna, kwas bursztynowy 0,04%, kwas fumarowy 0,02%).

Wartość energetyczna: 54 kalorie w 100 ml napoju.

Dostępność napoju Be Power After Party

Be Power After Party był produktem tymczasowym, dostępnym tylko w sklepach sieci Biedronka.

 

Autor recenzji i zdjęć: Radosław Staszak.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne BE Power After Party – karmazynowa pigułka "po"

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+