×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

VitalJednym rzutem (na taśmę?) trafiły do Biedronek w moim mieście napoje witaminowe Vital o smaku limetki, które zeszły na pniu. Niewątpliwie przyczyniła się do tego cena wynosząca zaledwie 50 groszy za puszkę. Udało mi się chwycić kilka upuszczonych w walce (co widać po zdjęciu) opakowań, by przyjrzeć się temu napojowi bliżej.

Oshee Vitamin  Fruit o smaku kiwi, pomarańczy, marakui i cytrynyStoi przede mną ładnie wyglądająca puszka owocowego napoju witaminizowanego zakupionego w Biedronce za 1,99 zł. Co można o nim napisać?

Przyzwyczajony do dobrej jakości nadruków na puszkach Oshee nie byłem i w tym przypadku zawiedziony. Jest on wykonany w dwóch językach, co stanowi pewny standard na tego typu polskich produktach. Zawiera też maksymalną ilość informacji na froncie puszki, jaką konsument musi wchłonąć by zdecydować się, czy produkt pojedzie z nim do domu, czy nie.

OSHEE Vitamin TeaW ofercie sieci sklepów Biedronka pojawiła się ostatnio herbata OSHEE w puszkach 330 mililitrów w zachęcającej cenie 1,49 zł w dwóch różnych smakach. Sprawdźmy, czy warto zaufać temu prężnie rozwijającemu się krakowskiemu producentowi napojów.

Hochwald logoProste duże logo EISKAFFEE wypatrywało mnie z niecierpliwością ze sklepowej półki w NETTO – sieci sklepów dobrze znanej w zachodniej części kraju. Więc kupiłem. Zarówno cena (2,99 zł), jak i nadruk w języku niemieckim, sugerowały jakość pochodzącą od sąsiadów zza zachodniej granicy (Hochwald).

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje różne

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+