×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

BE Power Lemon-Lime na zakończenie lata

BE Power Lemon-Lime Nic nie odświeża tak bardzo, jak nowy energetyk smakowy w ofercie znanego producenta. Szczególne orzeźwienie w swojej ofercie za 1,49 zł dostarcza nam Biedronka.

Nadruk puszki składa się z jasnozielonych, żółtych i białych trójkątów. Wzór może bez polotu, ale kolorystycznie doskonale prezentuje zawartość puszki (patrz zdjęcie), o czym niżej.

 

 

BE Power Lemon-Lime

BE Power Lemon-Lime - jak smakuje?

Ostatnio zdecydowanie zbyt często trafiałem na energetyki o smaku pomarańczy. Wynik: Fanta-Trauma, z której można się wyleczyć stopniowo lub radykalnie. Sięgając po BE Power Lemon-Lime poszedłem tą łagodną ścieżką. Napój jest gazowany, dosyć mocno kwaskowaty z nutką limonki odczuwalną (u mnie) dopiero w gardle. Zdecydowanie dobry wybór, gdy orzeźwienie z lekkim kopem jest tym, czego szukasz. Jeśli pogoda dopisze, warto również podać z lodem. Stąd te wspomnienia minionego już niestety lata.

BE Power Lemon-Lime - składniki:

Woda, cukier, kwas cytrynowy, dwutlenek węgla, tauryna 0,38%, cytrynian sodu, kofeina (0,03%) , stabilizatory (E414, E445) , aromat, witaminy (B2, B6, B12, kwas pantotenowy, niacyna).

Zawartość energetyczna w 100 ml, to 46 kalorii i Panowie jak również (ze smutkiem) Panie: Nie mieszać tego do diabła z alkoholem.

 

Dostępność napoju BE Power Lemon-Lime

Be Power Lemon-Lime jest dostępny w sklepach sieci Biedronka za 1,49 zł.

 

Autor recenzji i zdjęć: Radosław Staszak.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne BE Power Lemon-Lime na zakończenie lata

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+