×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Monster Assault – ofensywa na Twoje kubki smakowe

Monster AssaultAmerykański trunek dodający woli walki z niechętną premedytacją wyrażoną w Polskich Złotych (w sile sześciu) udało się kupić w sieci TESCO. Jednakże dla wielbicieli promocji, ta sama sieć oferowała nie dawniej, jak miesiąc temu, ten sam „nabój” w cenie 3,70 zł z kartą programu lojalnościowego ClubCard.

Mroczne nadruki na puszkach potworów zza oceanu są raczej standardem i w tym przypadku nie było inaczej. Tłem dla krwisto-czerwonego niczym kampania w Iraku loga, jest moro-mozaika, wyglądająca jak gotycki świat Minecraft’a w wersji 2D – gry anektowanej ostatnio razem z firmą Mojang AB i wcielonej w szeregi walecznego Microsoftu… Sporo tych M. Choć przywodzi też na myśl poziom z gry indie Darkfate, którą niewielu się zainteresowało, bo ma niskie wymagania co do rozdzielczości ekranu, lecz wysokie co do rozdzielczości wyobraźni.

 

 

Kryptonim operacji Assault został wyrażony w formie pieczątki przypominającej te, blaknące na szarzejących dokumentach, bądź co bądź leciwego już Medal of Honor lub Call of Duty. Pomysł dobry, oprawa ładna, lecz smak raczej tak pacyfistyczny, jak opis z tyłu puszki…

Monster Assault

 

Jak smakuje Monster Assault?

Wypowiedz wojnę przeciętności! – głosi dowódca. Seria Monsterów smakowych zdaje się faktycznie prowadzić ją na wielu frontach od dawna. Napój w odróżnieniu od recenzowanego przez nas wcześniej Monstera Rehaba jest gazowany i poziomem słodkości dorównuje Ripperowi. Zaskoczenie? Raczej nie. Ponieważ żołnierz musi umieć wypić, polecam przyrządzić z lodem. Oczywiście tak, jak w przypadku Rippera, wielbiciele słodkości będą zachwyceni. Wojennych barw dodają żenszeń, l-karnityna, tauryna oraz witaminy.

 

Monster Assault - składniki:

Woda, cukier, syrop z cukru gronowego, kwasy (cytrynowy, fosforowy), tauryna (0,4%), regulator kwasowości (cytrynian sodu), barwnik (karmel E150d), przyprawy, wyciąg z korzenia żeńszenia (0,08%), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), l-winian, l-karnityny (0,04), kofeina (0,03%), stabilizator (guma arabska), aromaty, witaminy (niacyna, B6, B12, ryboflawina), chlorek sodu, d-glukulonorakton (0,002%), wyciąg z nasion guarany (0,002%), inozytol (0,002%).

100 ml napoju dodaje 47 kcal siły w natarciu na wroga.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne Monster Assault – ofensywa na Twoje kubki smakowe

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+