×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

V-Max CranberryEnergetyk zakupiony w jednym ze sklepów sieci Groszek za 1,59 zł skusił mnie kolorem szaty graficznej. Choć jest to mniej popularna marka, to zobaczmy, co ma do zaoferowania.

 

Zenek Energy DrinkJeżeli król ma być tylko jeden, to musi być nim... Zenon Martyniuk! Frontman legendarnej formacji Akcent postanowił podbić serca kolejnych milionów Polaków za pośrednictwem napoju w puszce. Jest nim Zenek Energy Drink - energia, której nie powstydziłby się żaden miłośnik muzyki z gatunku disco polo.

 

Tiger imprezowy z BiedronkiSylwester, domówka, impreza do białego rana. Jak tak, to tylko z Tigerem! A jeżeli już z Tigerem, to najlepiej tym powiększonym. Z Biedronki.

 

Tiger Speed, Tiger Fighter, Tiger Vitamin AttackRefleks, odporność i mięśnie – te trzy zdolności i właściwości ludzkiego organizmu cechują prawdziwego przywódcę. A ten być może tylko jeden. Jego imię to Shere Khan – samozwańczy król globalnej dżungli, w której przyszło nam egzystować. Jak na tygrysa przystało, jest bezwzględny i okrutny. W swoich brutalnych poczynaniach często łamie prawo dżungli, a wszystko dzięki napojowi, który pod wodospadem zgubił jeden z zagranicznych turystów.

Project X promoMiłośnicy napojów energetyzujących od kilku lat nie mogą narzekać na brak nowych marek na rynku. Czasy hegemonii Red Bulla już dawno odeszły w zapomnienie. I bardzo dobrze. Kolejnym nowym napojem dodającym energię jest Project X z Ożarowa Mazowieckiego.

Komodo Energy DrinkLegenda głosi, że przed laty pewien Waran z Komodo zbuntował się odwiecznym prawom natury i postanowił uciec na tratwie w kierunku Europy. Gdy dotarł na polską plażę, został pojmany przez pijanych rybaków, którzy wzięli go za węgorza. Ostatecznie gad trafił do laboratorium, gdzie pobrano próbki jadu, jaki on wytwarza i tak powstał napój o nazwie Komodo Energy Drink.

XL Energy Drink 2016Chociaż święta Bożego Narodzenia 2015 są już dawno za nami, to nawet pod koniec stycznia można otrzymac niebanalny prezent. I to nie od byle kogo! XL Energy Drink wypuścił na rynek nowe opakowania swoich produktów, przygotowując jednocześnie niespodziankę dla fanów.

Be Power - promocja 2016Użytkownicy sieci komórkowej "Tu Biedronka" mają powody do zadowolenia. Ruszyła bowiem promocja napoju energetycznego Be Power, którego zakup umożliwia pozyskanie za darmo aż 250 MB transferu w Internecie!

Tiger Zero - limotwana edycja. Kod QR do pobrania aplikacji.W niektórych sklepach pojawiła się limitowana edycja Tigera Zero w puszce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że akcja dotyczy konkursu na najciekawszy sygnał budzika. Ma on trwać ponad miesiąc i będzie się odbywać w dniach 20 października - 30 listopada. Dodatkowo producent napoju zaserwował wszystkim dostęp do tajemniczej darmowej aplikacji (dostępnej w sklepach App Store i Google Play), którą można pobrać po zeskanowaniu z puszki kodu QR.

Cztery nowe puszki XL Energy Drink.Warszawski producent napojów energetycznych XL Energy Marketing powoli wprowadza na rynek swoje nowe produkty. Energii ma dodawać seria smakowych "energoli" z bardzo interesującym projektem graficznym. Łącznie dostępnych ma być aż 10 puszek z różnorodnymi wersjami XL Energy Drink (plus standardowa wersja w opakowaniu 500 ml). Dziś zaprezentujemy cztery z nich.

XL Mixer Mojito to gazowany napój o smaku Mojito w zielonej puszce.

Jesteś tutaj: Start Nowości Puszki energetyczne

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+