×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Tlenowy ShotCiekawą inicjatywą wykazali się urzędnicy Sieradza. Podczas zorganizowanej dnia 16 czerwca 2016 r. konferencji poświęconej działaniom ekologicznym zmierzającym do poprawy jakości powietrza pt. „Sieradz bierze oddech”, zaprezentowali niecodzienny gadżet w postaci puszki 250 ml. Jej zawartość wzbudziła wiele emocji, albowiem jest nią porcja… 100% czystego górskiego powietrza.

 

Tajemnicze zdjęciePrawdziwa miłość niejedno ma oblicze. W czasach, gdy w Polsce nie było telefonów komórkowych i Internetu, jedną z oryginalnych form wyznawania miłości było osobiste zdjęcie z dedykacją. Głębokie uczucie, jakim obdarzało się drugą osobę, nie zawsze musiało być odwzajemnione. Czy niespełniona miłość może mieć coś wspólnego z puszką? Poznajcie historię tajemniczego zdjęcia...

 

Zgnieciona puszkaW Szczecinie pojawiły się na ulicach stojące bllboardy, promujące najnowszą kampanię społeczną o nazwie "Zgnieć puszkę nie auto". Inicjatorami akcji jest prawdopodobnie lokalna Fundacja "Razem Bezpieczniej" wspierana przez Policję. Co ciekawe, w Internecie nie odnajdziemy żadnej wzmianki na temat tego przedsięwzięcia. Czy kampanie społeczne prowadzone w takiej formie odniosą pożądany sukces?

Kawa. Foto: MarkSweep.Redakcja serwisu Puszkomania otrzymała następujące zapytanie od jednego z czytelników: Panie redaktorze, mam taki problem. Zawsze po wychyleniu puszki energetyka oczekuję pobudzenia itp., ale przynosi to wręcz efekt odwrotny i robię się ospały. Brat z którym kolekcjonuję puszki po energetykach stwierdził, że mój organizm szybko wydala kofeinę. Jeśli to prawda to czy mogę zrobić coś, żeby napoje energetyczne bardziej mnie rozbudzały? Pozdrawiam.

 

Jesteś tutaj: Start Puszkomania Ciekawostki

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+