Tlenowy ShotCiekawą inicjatywą wykazali się urzędnicy Sieradza. Podczas zorganizowanej dnia 16 czerwca 2016 r. konferencji poświęconej działaniom ekologicznym zmierzającym do poprawy jakości powietrza pt. „Sieradz bierze oddech”, zaprezentowali niecodzienny gadżet w postaci puszki 250 ml. Jej zawartość wzbudziła wiele emocji, albowiem jest nią porcja… 100% czystego górskiego powietrza.

 

Tajemnicze zdjęciePrawdziwa miłość niejedno ma oblicze. W czasach, gdy w Polsce nie było telefonów komórkowych i Internetu, jedną z oryginalnych form wyznawania miłości było osobiste zdjęcie z dedykacją. Głębokie uczucie, jakim obdarzało się drugą osobę, nie zawsze musiało być odwzajemnione. Czy niespełniona miłość może mieć coś wspólnego z puszką? Poznajcie historię tajemniczego zdjęcia...

 

Zgnieciona puszkaW Szczecinie pojawiły się na ulicach stojące bllboardy, promujące najnowszą kampanię społeczną o nazwie "Zgnieć puszkę nie auto". Inicjatorami akcji jest prawdopodobnie lokalna Fundacja "Razem Bezpieczniej" wspierana przez Policję. Co ciekawe, w Internecie nie odnajdziemy żadnej wzmianki na temat tego przedsięwzięcia. Czy kampanie społeczne prowadzone w takiej formie odniosą pożądany sukces?

Kawa. Foto: MarkSweep.Redakcja serwisu Puszkomania otrzymała następujące zapytanie od jednego z czytelników: Panie redaktorze, mam taki problem. Zawsze po wychyleniu puszki energetyka oczekuję pobudzenia itp., ale przynosi to wręcz efekt odwrotny i robię się ospały. Brat z którym kolekcjonuję puszki po energetykach stwierdził, że mój organizm szybko wydala kofeinę. Jeśli to prawda to czy mogę zrobić coś, żeby napoje energetyczne bardziej mnie rozbudzały? Pozdrawiam.

 

Jesteś tutaj: Start Puszkomania Ciekawostki

Galeria

Google+