×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Tiger Restart - dobra puszka w złej cenie

Tiger Restart LogoNapój energetyzujący okraszony logiem NOWOŚĆ na szyjce zdecydowanie wyróżnia się projektem nadruku oraz ceną – 3,99 zł w sieci TESCO. Zawartością... niekoniecznie...

Jak smakuje Tiger Restart 0,5l w puszce?

Tiger Restart - projekt graficzny puszki

Przyznam, że to właśnie oprawa graficzna skusiła mnie do zakupu. Projekt graficzny jest w czterech kolorach, a kompozycja zieleni z granatem zdecydowanie krzyczy na klienta z półki. W nadruku oprócz charakterystycznego dla tej marki, dużego loga Tiger, mamy coś dla tych, którzy nie wiedzą skąd owa nazwa się wzięła – na puszce widnieje godność naszego rodaka, mistrza świata w wadze półciężkiej. Jest też coś dla wielbicieli agresywnego obchodzenia się ze sprzętem komputerowym – Restart.

 

 

Tiger Restart - puszka 0,5 l.

Nadruk puszki został podzielony na trzy części. Oprócz standardowej informacyjnej, mamy dwie części marketingowe. Jedna w orientacji pionowej, druga w poziomej, co mnie osobiście przypadło do gustu. Na zawleczce puszki nie zabrakło też personalizacji w postaci dużego „T”.  Jest też informacja, czego dostarcza nam zawartość, a więc:

Tiger Restart - smak

Jeśli do tego miejsca dotrwałeś drogi czytelniku z ćwierkającym entuzjazmem tak, jak ja do momentu degustacji... możesz doświadczyć zawodu. Napój jest znacząco gazowany i choć nie potrafiłem zbadać prawdziwości jednego z twierdzeń na puszcze (iż uzupełnia elektrolity), to na pewno czuć w smaku tę witaminę C i po spożyciu dodaje energii. W nieco bardziej subiektywnym odczuciu, przypomina bardzo mocno oranżadę cytrynową... bardzo tanią oranżadę cytrynową. Tak więc osobiście doświadczyłem przerostu formy nad treścią (albo za dużo piję taniej oranżady), jednakże każdy ma swoje preferencje, dlatego zachęcam do wyrobienia sobie własnego zdania.

Tiger Restart - puszka 0,5 l.

Składniki Tiger Restart

Zanim  dotrzemy do składu, producent zaznajomi nas z przeznaczeniem napoju i kwestiami bezpieczeństwa związanymi z jego spożywaniem. Zawartość półlitrowej puszki to: woda, syrop fruktozowo-glukozowy, cukier, sok cytrynowy 3%, maltodekstryna, tauryna 0,4%, kofeina 0,03%, inozytol 0,02%, dwutlenek węgla, regulatory kwasowości, stabilizatory oraz substancja słodząca. Wartość energetyczna tego majstersztyku, to 24 kcal na 100 ml.

Gdzie można kupić Tigera Restart?

W większości popularnych sklepów w Polsce (np.E'leclerc, Tesco).

 

Autor recenzji i zdjęć: Radosław Staszak.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne Tiger Restart - dobra puszka w złej cenie

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+