×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

BE Power Mojito - napój dla Kosmitów?

Be Power MojitoSkoro recenzowany niedawno BE Power różowy jest dla kobiet, to BE Power zielony jest dla Kosmitów? Wcale nie! Okazuje się, że wynalazcy Mojito pochodzą z małej wyspy na Ziemi o nazwie Kuba. Według sąsiadujących z nią Stanów Zjednoczonych, wyspa ta jednak zamieszkana jest przez Ko…munistów. Za 1,49 zł w Biedronce możemy przekonać się sami o temperamencie smakowym tego odważnego ludu w wersji bezalkoholowej oczywiście.

Nadruk na puszce zielonego BE Power jest krzywdząco podobny do tego na niebieskiej wersji BE Power. Zmianie ulega tutaj tylko kolor płomieni (czy to są płomienie?) i napisów. Choć żywy zielony kolor przykuwa oko, miło by było zobaczyć jakieś tło oddające trafniej smak energetycznego trunku.

 

 

Be Power Mojito

Be Power Mojito - energia dla Kosmitów?

Zawartość puszki to zielony,miętowy, lekko kwaskowy i relatywnie słodki płyn, pompowany dwutlenkiem węgla. Jest to raczej smak dla koneserów, a nie dla mas. Jedni go pokochają, inni więcej po zieloną puszkę nie sięgną. Jeśli więc przepadasz za smakami w których łączy się miętę z sokami, a Mojito nie obiło ci się o uszy, zdecydowanie zachęcam do spróbowania wariacji tego smaku, jaką produkuje... nie wiadomo kto i nie wiadomo gdzie, jedynie wiadomo, że dla Biedronki...

Składniki Be Power Mojito

Woda, cukier i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (kod na spodzie puszki A, B lub AB), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytrynian sodu) , dwutlenek węgla, tauryna (0,49%), aromaty, kofeina (0,03%), inozytol (0,02%), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), barwniki (koncentrat barwiący  krokosza barwierskiego, błękit brylantowy FCF), witaminy (niacyna, kwas pantotenowy, B2, B6, B12).

Zalecenia, wartość odżywcza Be Power Mojito

Nie mieszać z alkoholem. Produkt nie wskazany dla dzieci, diabetyków uczulonych na kofeinę, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Wartość energetyczna w 100 ml produktu to 48 kalorii.

 

Autor recenzji i zdjęć: Radosław Staszak.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne BE Power Mojito - napój dla Kosmitów?

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+