×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Mentalny TIGER

Tiger MentalNa ten energetyk czaiłem się dosyć długo zachęcony smakiem zielonego braciszka (Tiger Restart). Wreszcie skusiłem się za 4,50 zł w sieci TESCO i… jak dla mnie ów „energol” powinien nazywać się Insane. Ale od początku.

Nadruk na Tigerach nie zmienia się wiele, więc nie ma o czym pisać. Klasycznie już spogląda na nas z półki tygrysia głowa, którą puszkomaniacy z hiperaktywną prawą półkulą zinterpretują jako stado ptactwa wodnego polującego nad rozlewiskiem. Puszkę wyróżnia złoty kolor oraz napis +ENERGIA +ŻEŃ SZEŃ +SOK.

 

 

Warto też zauważyć, że nadruk na szyjce puszki „NOWOŚĆ” powinien juz teraz być zmieniony raczej na „STAROŚĆ”.

Tiger Mental

Tiger Mental w wersji 0,5l.

 

Tiger Mental - jak smakuje?

Tutaj dochodzimy do punktu w którym będę nieobiektywny. Jeśli dotychczas myślałeś, że żeń-szeń nadaje się jedynie do szamponów, to… nie minąłeś się z prawdą. Właściwości tej chińskiej byliny są nadal kwestia sporną, a jej szerokie zastosowanie wynika z bardzo dobrej na nią tolerancji organizmu ludzkiego. Z tego właśnie powodu firma Maspex Wadowice postanowiła zepsuć mi dzień. Energetyk jest zdecydowanie GORZKI. Czy pobudza? O tak… zdecydowanie do działania. Nie jest to mój smak, ale jeśli gorycz to Twój styl życia, zdecydowanie polecam Tiger Insane… yyy... to znaczy Mental.

 

Tiger Mental - składniki:

Woda, cukier (D) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (G) , sok ananasowy z zagęszczonego soku (3%), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), dwutlenek węgla, ekstrakt z żeń-szenia (0,08%), naturalna kofeina (0,03%), przeciwutleniacz (kwas skrobiowy), stabilizator (pektyny, guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej), barwnik (karoten), aromaty D lub G w zależności od serii – informacja na spodzie puszki.

Kaloryczność napoju to 46 kalorii w 100 ml produktu.

 

Dostępność napoju Tiger Mental

Tiger Mental jest dostępny m.in. w sklepach sieci Tesco i Carrefour.

 

Autor recenzji i zdjęć: Radosław Staszak.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje energetyczne Mentalny TIGER

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+