×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Booster - energia od Faxe

Faxe Kondi Booster logoFaxe to marka, która jest dobrze znana większości kolekcjonerów puszek po piwie. Duński producent chmielowej substancji Faxe Bryggeri (wchodzący w skład firmy piwowarskiej Royal Unibrew) poszedł z duchem czasu i od kilku lat oferuje swoim klientom również napoje energetyczne. Co ciekawe - nie są one dostępne poza granicami własnego kraju.

Faxe Kondi Booster nie jest jedynym napojem energetycznym na rynku, zawierającym w swojej nazwie słowo "Booster". Istnieje bowiem liczna rodzina puszek o podobnej nazwie, sprzedawana w Niemczech. Duński Booster jest dostępny w trzech wersjach: zielonej (oryginalnej), czerwonej i niebieskiej.

 

 

Faxe Kondi Booster Original

Składniki Faxe Kondi Booster:

Woda, cukier, dekstroza (4%), kwas cytrynowy (E330), dwutlenek węgla, olejki cytrusowe, sól, kofeina (0,032%), benzoesan sodu (E211), regulatory kwasowości (E339, E500, E331, E501), naturalny kolor (wyciąg z szafranu), aromat (chinina), witaminy (kwas pantotenowy, witamina B6, biotyna, witamina B12). 250 ml napoju dostarcza 123 kcal (6% dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka).

Faxe Kondi Booster dostępny jest zarówno w puszkach o pojemności 0,5 litra, jak i 0,25 litra. Dodatkowo istnieje wersja Original 330 ml, sygnowana marką Faxe Kondi Energy.

Faxe Kondi Booster Original

Puszki te nie są do końca nowe, albowiem w sprzedaży pojawiły się w zeszłym roku. Niemniej warto na nie zwrócić uwagę - cieszą oko, a sam napój jest stosunkowo smaczny. Szkoda, że Boostera od Faxe nie kupimy poza granicami Danii. Jest on także stosunkowo drogi, szczególnie gdy nabywa się go na stacji paliw (12 zł za puszkę 0,5 l).

Zajrzyj na oficjalny fanpage Faxe Kondi Booster by obejrzeć, jak wyglądają pozostałe edycje puszek.

Jesteś tutaj: Start Nowości Puszki zagraniczne Booster - energia od Faxe

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+