×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

"Król jest tylko jeden". Zenek Energy Drink szturmuje polski rynek!

Zenek Energy DrinkJeżeli król ma być tylko jeden, to musi być nim... Zenon Martyniuk! Frontman legendarnej formacji Akcent postanowił podbić serca kolejnych milionów Polaków za pośrednictwem napoju w puszce. Jest nim Zenek Energy Drink - energia, której nie powstydziłby się żaden miłośnik muzyki z gatunku disco polo.

 

Pojawienie się nowego napoju energetycznego sygnowanego twarzą znanej osobistości nie powinno nikogo dziwić. A jednak! Zaskoczenie w mediach jest ogromne. Na fali rosnącej popularności polskiej muzyki disco mało kto by się spodziewał, że to właśnie Zenon Martyniuk stanie się twarzą nowego produktu w branży energetycznych pobudzaczy. Wszystko za sprawą Marka Kwiecień, właściciela firmy Carrum i menadżera artysty. To on zaproponował stworzenie nowej marki i tak narodził się Zenek Energy Drink. Czy ma on szansę podbić polski rynek napojów niealkoholowych?

Wydaje się, że tak. To, co przemawia za nieuchronnym sukcesem produktu jest jego jakość. Producent napoju Just Food Polska dotrzymał wszelkich starań, by Zenek smakował wyśmienicie i bił na głowę najtańsze produkty z tej kategorii spożywczej. Głównym walorem produktu jest niemalże podwójna zawartość kofeiny w 100 ml napoju w porównaniu z konkurencyjnymi "energolami". Jest jej aż 50 mg, co na dzień dzisiejszy stanowi swoisty rekord na rynku polskim. Zenek Energy Drink posiada również więcej witaminy B. Taki skład zapewni olbrzymią dawkę energii jej potrzebującym.

 Zenon Martyniuk z własnym napojem energetycznym

Uwagę przykuwa projekt graficzny puszki. Centralną jej część zajmuje zdjęcie Zenona Martyniuka. Obok umieszczono pionowy napis "Zenek" i sentencję "Król jest tylko jeden". Na czarnym tle pojawiły się również wypełnienia w postaci cyjanowych kropek. Napis na dolnej części opakowania informuje o trwającym właśnie konkursie (więcej szczegółów na stronie www.zenekenergydrink.pl). Produkt prezentuje się pozytywnie i powinien skutecznie się wyróżniać na tle innych na sklepowej półce.

Smak napoju Zenek Energy Drink jest przyjemny, podobnie zresztą jak i jego zapach. Napój ma mocne działanie pobudzające, stąd nie zaleca się spożywania go w godzinach wieczornych. Potężna dawka energii pod postacią 50 mg kofeiny na 100 ml produktu da Tobie potężnego kopa na niejednej imprezie, nie tylko z muzyką z pogranicza disco polo. Zatem sięgnij po Zenka i poczuj jego moc!

Zenek Energy Drink

Zenek Energy Drink – składniki:

Woda, cukier, regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, cytryniany sodu, dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), aromaty, kofeina (0,05%), inozytol (0,02%), barwniki E101 i E150d, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, B6 i B12.

Wartość odżywcza napoju Zenek Energy Drink w 100 ml:

Wartość energetyczna: 197 kJ (46 kcal); tłuszcz (w tym kwasy tłuszczowe nasycone): 0 g; węglowodany (w tym cukry): 11 g; białko: 0 g; sól: 0,17 g; niacyna: 7,0 mg (44%*); B6: 0,7 mg (50%*); B12: 0,5 ug (20%*); kwas pantotenowy: 2 mg (33%*).

* - procent referencyjnej wartości spożycia.

 

Polub Zenek Energy Drink na Facebooku: https://www.facebook.com/ZenekEnergyDrink/

Zajrzyj na stronę producenta: http://www.just-food.pl/ i nie zapomnij również odwiedzić oficjalnej strony Zenek Energy Drink: http://www.zenekenergydrink.pl/

Paweł Ruczko
Szczecin, 8.02.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Nowości Puszki energetyczne "Król jest tylko jeden". Zenek Energy Drink szturmuje polski rynek!

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+