×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Project X Energy Drink - dziel się emocjami!

Project X promoMiłośnicy napojów energetyzujących od kilku lat nie mogą narzekać na brak nowych marek na rynku. Czasy hegemonii Red Bulla już dawno odeszły w zapomnienie. I bardzo dobrze. Kolejnym nowym napojem dodającym energię jest Project X z Ożarowa Mazowieckiego.

 

Producent napoju "M.J. Oil" sp. z o.o. konkretnie wkroczył w branżę tzw. "energetyków". Już teraz może pochwalić się tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Marka Project X to nie tylko napój z kofeiną i tauryną, a także m.in. wsparcie sportów wodnych, a w szczególności tzw. wakeboardingu. Hasłem przewodnim jest slogan "Dziel się emocjami".

 

 

Projekt graficzny puszki jest bardzo prosty i czytelny. Do jego powstania zapewne nie zmarnowano zbyt wiele czasu. Nie znajdziemy tutaj żadnej rysowanej grafiki, obrazka, postaci, czegokolwiek. Na czarnym tle z jednej strony widnieje biało-czerwone logo Project X, a z drugiej ogromna litera "X", przypominająca swoim kształtem motyw "Triple X" z okładek płyt winylowych Mokum Records. Informacje na opakowaniu są zaprezentowane w dwóch językach: polskim i angielskim. Dodatkowym motywem graficznym jest czerwony pasek na górze puszki z hashtagiem #projectx.

 

Project X Energy Drink w puszce

Project X Energy Drink w puszce.

 

Project X Energy Drink - jak smakuje?

 

Smakowo Project X Energy Drink nie wnosi żadnego powiewu nowości. W końcu nie jest to "energetyk" smakowy, tylko tradycyjny. Nawet ma tradycyjnie wysoką zawartość (naturalnej!) kofeiny. Ale co najważniejsze - nie smakuje jak napój z najniższej półki. Nie pozostawia w ustach metalicznego smaku, więc w tym zakresie jest zdecydowanie lżejszy od najtańszych "eksperymentów". Jeżeli jesteś koneserem tego rodzaju płynów, to Project X nie może umknąć Twej uwadze.

 

Project X Energy Drink - składniki i wartość odżywcza:

Składniki: woda, cukier, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy i cytryniany sodu), dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), aromaty, naturalna kofeina (0,03%), inozytol (0,02%), barwniki: E101 i E150d, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6 i B12.

 

Wartość odżywcza w 100 ml: wartość energetyczna 197 kJ / 46 kcal, tłuszcz (w tym kwasy tłuszczowe nasycone) 0 g, węglowodany (w tym cukry) 11 g, białko 0 g, sól 0,17 g, niacyna 7 mg (44% *), B6 1,4 mg (100% *), B12 0,5 ug (20% *), kwas pantotenowy 2 mg (33% *).

* - procent referencyjnej wartości spożycia.

 

Ciekawostka: Project X Energy Drink ma identyczny skład i wartość odżywczą, jak opisywany niedawno Komodo Energy Drink w wersji klasycznej.

 

Project X Energy Drink - dostępność:

 

Obecnie Project X dostępny jest w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego. Aktualne lokalizacje sklepów są dostępne na stronie producenta:

http://projectx.com.pl/energydrink/tu-nas-znajdziesz/

 

Dołącz do fanów napoju: https://www.facebook.com/PROJECTXEnergyDrink/

Oficjalna strona produktu: http://projectx.com.pl/

 

Autorem artykułu i zdjęcia jest V-12. Zdjęcie promocyjne pochodzi z fanpage producenta.

Jesteś tutaj: Start Nowości Puszki energetyczne Project X Energy Drink - dziel się emocjami!

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+