×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Budzikowy Tiger Zero

Tiger Zero - limotwana edycja. Kod QR do pobrania aplikacji.W niektórych sklepach pojawiła się limitowana edycja Tigera Zero w puszce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że akcja dotyczy konkursu na najciekawszy sygnał budzika. Ma on trwać ponad miesiąc i będzie się odbywać w dniach 20 października - 30 listopada. Dodatkowo producent napoju zaserwował wszystkim dostęp do tajemniczej darmowej aplikacji (dostępnej w sklepach App Store i Google Play), którą można pobrać po zeskanowaniu z puszki kodu QR.

Na opakowaniu umieszczona została informacja o regulaminie, który jest dostępny na stronie www.TigerPower.pl. Niestety link przekierowuje do Facebook'owego fanpage napoju energetycznego Tiger, gdzie nie pojawiły się dotąd żadne szczegóły na temat konkursu. Aby wejść na konkursową stronkę o nazwie "Tiger - budzik", należy wpisać w przeglądarce adres http://tigerpower.pl/, koniecznie bez "www". Zadziała. (Wygląda na to, że problem z linkiem został naprawiony po mojej interwencji.) Regulamin pojawi się tam dopiero w okolicach 20 października.

 

 

Znane są już także daty dostępu do darmowej aplikacji od Tigera. Google Play udostępni ją do pobrania 9 września, a App Store 10 dni później.

Hasłem przewodnim akcji jest slogan "Nagrywaj budziki wygrywaj nagrody". Koniecznie odjazdowe, a w zasadzie "najbardziej pojechane"! Nagrody za dźwięki budzika,stworzone (nagrane) przez konsumentów napoju Tiger Zero, z pewnością trafią do zwycięzców jeszcze przed świętami.

Tiger Zero - budzikowa edycja limitowana

Puszka ma bardzo ciekawy projekt graficzny. Motywem przewodnim jest rysunek budzika. Pojawia się on w dwóch miejscach. Co więcej, logo Tiger ma w sobie również symbol budzika. Została nim wzbogacona środkowa litera "G".

Tiger Zero smakuje, jak zawsze. Brak cukru jest wyczuwalny i w tym zakresie nie odnajdziemy w napoju niczego nowatorskiego. A gdzie można kupić limitowaną edycję Tigera Zero? Póki co w Carrefourze za 2,95 zł.

Tiger Zero - budzikowa edycja limitowana

 

Składniki Tiger Zero:

Woda, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu, dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), substancja słodząca - sukraloza, aromat, kofeina (0,03%), inozytol (0,02%), barwniki: E101 i E150d, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, B6, B12.

Tiger Zero - wartość odżywcza (w 100 ml):

Wartość energetyczna - 9 kJ / 2 kcal; tłuszcz - 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g; węglowodany - 0 g, w tym cukry - 0 g; bialko - 0 g; sól - 0,17 g; niacyna - 7 mg (44% *); witamina B6 - 1,4 mg (100% *); witamina B12 - 0,5 µg (20%*); kwas pantotenowy - 2 mg (33% *).

* - procent referencyjnej wartości spożycia.

Zalecenia: spożywać z umiarem, nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, i kobiet karmiących piersią. Napój jest przeznaczony dla dorosłych w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego.

Jesteś tutaj: Start Nowości Puszki energetyczne Budzikowy Tiger Zero

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+