×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Oshee Vitamin Fruit - zielone z Krakowa

Oshee Vitamin  Fruit o smaku kiwi, pomarańczy, marakui i cytrynyStoi przede mną ładnie wyglądająca puszka owocowego napoju witaminizowanego zakupionego w Biedronce za 1,99 zł. Co można o nim napisać?

Przyzwyczajony do dobrej jakości nadruków na puszkach Oshee nie byłem i w tym przypadku zawiedziony. Jest on wykonany w dwóch językach, co stanowi pewny standard na tego typu polskich produktach. Zawiera też maksymalną ilość informacji na froncie puszki, jaką konsument musi wchłonąć by zdecydować się, czy produkt pojedzie z nim do domu, czy nie.

Grafika również informuje potencjalnego nabywcę odnośnie smaków owoców, których może się spodziewać w środku. Spostrzegawczy puszkomaniak zwróci też uwagę na tło owoców na nadruku. Jest nim krata, kojarząca się (mnie) z czasami PRL, gdzie stoliki w stołówkach, jak również stoły kuchenne były pokrywane ceratą o takim wzorze. Od razu owoce na niej wydają się tak jakby bardziej plastikowe… Czy ktoś jeszcze pamięta te czasy?

 

 

Jak smakuje zielony Oshee Vitamin Fruit?

O ile recenzowanej wcześniej herbacie w puszkach od Oshee nie byłem w stanie przypisać oryginalności smaku, o tyle w przypadku tego napoju owocowego firma pokazała swoją innowacyjność w jego kompozycji. Napój jest niegazowany, a połączenie smaków kiwi, pomarańczy, marakui i cytryny naprawdę oryginalne. Zielony Oshee Vitamin Fruit po pierwszym łyku wprawił moje kubki smakowe w małą konsternację, by po kilku sekundach pozostawić posmak dobrze już znanego mi kiwi. Osobiście nie poleciłbym nadmiernego schładzania, gdyż może to obrabować Cię z pełni doświadczeń płynących z tego owocowego miksu wzbogaconego o witaminy.

Oshee Vitamin  Fruit o smaku kiwi, pomarańczy, marakui i cytryny

 

Oshee Vitamin Fruit o smaku kiwi, pomarańczy, marakui i cytryny - składniki:

Woda, sok jabłkowy (z koncentratu 21%), cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (kompleksy miedziowe chlorofoli i chlorofili), stabilizatory (guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej, octan izomaślanu, sacharozy), aromaty naturalne (kiwi, pomarańczy, marakui, cytryny), przeciwutleniacz (kwas skrobiowy), witaminy (niacyna, B6, B12, biotyna). Przed otwarciem należy wstrząsnąć. Wartość energetyczna napoju dla 100 ml wynosi 36 kalorii.

 

Dostępność napojów Oshee Vitamin Fruit w puszkach

Oshee Vitamin Fruit w puszkach dostępne jest w różnych sklepach (np. Biedronce), jak i stacjach paliw (np. sieci BP).

 

Autor recenzji i zdjęcia: Radosław Staszak.

Jesteś tutaj: Start Puszkowe recenzje Napoje różne Oshee Vitamin Fruit - zielone z Krakowa

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+