×

Błąd

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Najlepsza oranżada na rynku? Tylko od Komodo!

Oranżada Biała od KomodoW dobie wszechobecnej nostalgii za starymi czasami pojawienie się w sprzedaży kolejnej wersji oranżady wydawać by się mogło posunięciem spisanym na straty. Jednakże gdy do gry wchodzi Komodo, wówczas możemy być pewni, że do rąk własnych otrzymamy produkt zdecydowanie wysokiej jakości. Muszę przyznać, iż dawno na polskim rynku nie było napoju, który by tak mocno zwrócił moją uwagę. Jest nim oranżada sygnowana marką Komodo. Produkt ten jakościowo przypomina napoje, którymi raczyliśmy się za młodu ze szklanych butelek.

 

Znany producent napojów energetycznych odważnie eksploruje rynek spożywczy, poszerzając stopniowo swój asortyment. Po serii smakowych „energoli” nadszedł czas na zaspokojenie potrzeb najmłodszych konsumentów. Tak powstała oranżada w dwóch smakach, które odróżnia przede wszystkim kolor napoju: czerwony i biały. Dzięki pominięciu w składzie sztucznych barwników i słodzików typu aspartam uzyskano produkt, którego smak jest niemalże identyczny z tym, który towarzyszył nam piciu oranżady za czasów dzieciństwa.

 

Oranżada Biała od Komodo

Jakościowo zatem oranżada od Komodo może jedynie równać się z Helleną. Żaden inny podobny produkt nie ma szans w starciu z napojem firmy Marcin. Świetnie obok smaku prezentuje się szata graficzna puszek. Jest kolorowa i zarazem odpowiednio stonowana. Nie atakuje odbiorcy krzykliwym przekazem. Idealnie trafia szczególnie do najmłodszych konsumentów oraz tych, którzy zwyczajnie kochają przyrodę. Wizerunek motyla czy ptaka to trafny wybór motywu na projekt graficzny obu produktów.

Oranżada Czerwona od Komodo

Jeżeli jeszcze nie miałeś/aś okazji poczuć smaku oranżady od Komodo, natychmiast biegnij do swojego ulubionego sklepu. Niestety zmartwię Cię - produkt ten nadal nie jest dostępny wszędzie, ale miejmy nadzieję, że z biegiem czasu się to zmieni. Od czego jednak jest oficjalny sklepik on-line? Wskakuj na stronę http://komodo24.pl/shop/ i wybierz swój produkt. Zapraszam do polubienia fanpage Komodo Energy Drink, by być na bieżąco z informacjami od samego producenta.

 

Składniki Oranżady Czerwonej i Białej od Komodo:

Woda, dwutlenek węgla regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, zagęszczony sok z czarnej marchwii (tylko oranżada czerwona).

 

Wartość odżywcza Oranżady Czerwonej i Białej od Komodo w 100 ml:

Wartość energetyczna: 150 kJ (35 kcal); tłuszcz (w tym kwasy tłuszczowe nasycone): 0 g; węglowodany (w tym cukry): 8,6 g; białko: 0 g; sól: 0 g.

 

W artykule wykorzystano zdjęcia z oficjalnej strony Komodo.

Paweł Ruczko
Szczecin, 22.03.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Nowości Puszki napojowe Najlepsza oranżada na rynku? Tylko od Komodo!

Galeria

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Google+